1442ogłoszeń

762 853 zł
10 100 zł/m²
Nowe mieszkanie czteropokojowe: Bielsko-Biała Aleksandrowice: Bukowa 29
Bielsko-Biała

330 814 zł
12 100 zł/m²
Nowa kawalerka: Bielsko-Biała Aleksandrowice: Bukowa 29
Bielsko-Biała

587 970 zł
9000 zł/m²
Nowe mieszkanie czteropokojowe: Bielsko-Biała Aleksandrowice: Bukowa 29
Bielsko-Biała

518 224 zł
11 200 zł/m²
Nowe mieszkanie dwupokojowe: Bielsko-Biała Aleksandrowice: Bukowa 29
Bielsko-Biała

1 105 000 zł
18 316 zł/m²
Do sprzedania prestiżowy apartament 60 m² z panoramicznym widokiem: Bielsko-Biała Śródmieście: Cechowa
Śródmieście, Bielsko-Biała

999 000 zł
13 939 zł/m²
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem zapraszam: Bielsko-Biała: gen. Józefa Kustronia
Gen, Bielsko-Biała

1500 zł
52 zł/m²
6% poniżej okolicy
Do wynajęcia kawalerka z wydzieloną sypialnią i ba
Os. Wojska Polskiego, Bielsko-Biała

390 456 zł
9900 zł/m²
10% poniżej okolicy
NOWE mieszkanie z DUŻYM TARASEM
Kamienica, Bielsko-Biała

520 980 zł
9140 zł/m²
Apartament, ul. Muszlowa
Bielsko-Biała

799 000 zł
8591 zł/m²
Mieszkanie, ul. Miodowa
Leszczyny, Bielsko-Biała

2100 zł
42 zł/m²
13% poniżej okolicy
Parking w garażu + komórka w cenie
Złote Łany, Bielsko-Biała

650 768 zł
11 425 zł/m²
OSTATNIA LINIA ZABUDOWY, Okna HS, rowerownia,myjka
Tereny_Niezabudowane, Bielsko-Biała

673 698 zł
9400 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż - 71 m² - 4 pokoje Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała
Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała

644 182 zł
9400 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż - 68 m² - 3 pokoje Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała
Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała

673 040 zł
9400 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż - 71 m² - 4 pokoje Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała
Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała

519 270 zł
9500 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż - 54 m² - 3 pokoje Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała
Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała

541 310 zł
9500 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż - 56 m² - 3 pokoje Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała
Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała

458 112 zł
9600 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż - 47 m² - 3 pokoje Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała
Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała

479 424 zł
9600 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż - 49 m² - 3 pokoje Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała
Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała

438 432 zł
9600 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż - 45 m² - 2 pokoje Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała
Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała

308 994 zł
9800 zł/m²
8% poniżej okolicy
Mieszkanie na sprzedaż - 31 m² - 2 pokoje Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała
Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała

580 640 zł
9500 zł/m²
6% poniżej okolicy
Mieszkanie Górne Przedmieście, ul. Browarna
Górne Przedmieście, Bielsko-Biała

576 693 zł
11 700 zł/m²
Mieszkanie Górne Przedmieście, ul. Browarna
Górne Przedmieście, Bielsko-Biała

763 584 zł
9700 zł/m²
Mieszkanie Górne Przedmieście, ul. Browarna
Górne Przedmieście, Bielsko-Biała