Dom 150 m² | działka 680 m² | Bielsk Podlaski
Elizy Orzeszkowej, Bielski, Bielsk Podlaski, podlaskie
- Powierzchnia
- 150 m²
- Pokoje
- 5
- Łazienki
- 2
- Piętro
- 3
- Rok budowy
- 1999
- Cena za metr
- 5667 zł
Udogodnienia
Parametry i stan nieruchomości
Opis
Przestronny dom 150 m² - gotowy do zamieszkania I Dodatkowa przestrzeń użytkowa - parterowy budynek mieszkalny 50m² I Działka 680 m² | Bielsk PodlaskiNa sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 150 m² usytuowany na prostokątnej działce o powierzchni 680 m².Budynek składa się z parteru, piętra oraz użytkowej piwnicy, co zapewnia komfortową i funkcjonalną przestrzeń do życia.Rozkład pomieszczeń: Parter: salon (46,6 m2); sypialnia (12,45m2); łazienka (4,48m2); korytarz (9,8 m2), wiatrołap (2,72 m2). Piętro: 3 sypialnie (12,44 m2, 12,84 m2, 17,60 m2); łazienka (9,43m2); pralnia (4,17 m2); korytarz (4,04 m2).Piwnica: kuchnia (12,21 m2); kotłownia (13,40 m2), spiżarnia (10,69 m2); pomieszczenie gospodarcze (19,32 m2).Na parterze z salonu wyjście na taras, na piętrze wyjście na balkon z jednej z sypialni.Standard wykończenia: ściany – gładzie gipsowe, glazura; podłogi – parkiet drewniany jesionowy, gres; schody wewnętrze drewniane jesionowe. Technologia budowy: ściany – cegła ceramiczna; dach – blachodachówka; elewacja – ocieplenie 15 cm styropian, tynk mineralny; okna – PCV.Elewacja budynku niedawno odnowiona. Posesja ogrodzona od ulicy murowanym ogrodzeniem z cegły klinkierowej z przęsłami metalowymi, brama wjazdowa przesuwna otwierana na pilota, furtka z domofonem, dom wyposażony w system alarmowy.Dom ogrzewany przy pomocy pieca olejowego firmy. Na posesji znajduje się również parterowy budynek gospodarczo-mieszkalny o powierzchni około 50 m², stanowiący dodatkową, bardzo funkcjonalną przestrzeń. Budynek daje szerokie możliwości wykorzystania i adaptacji – może zostać przeznaczony na komfortowy dom dla gości, niezależne mieszkanie, lokal pod wynajem, biuro, pracownię, gabinet, warsztat lub przestrzeń rekreacyjną.Obiekt wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania (CO) z piecem na ekogroszek, co pozwala na jego użytkowanie również w okresie jesienno-zimowym. Dodatkowa powierzchnia stwarza duże możliwości zarówno dla osób poszukujących miejsca do prowadzenia działalności, jak i dla rodziny potrzebującej niezależnej przestrzeni dla gości lub dodatkowych pomieszczeń mieszkalnych.To praktyczne uzupełnienie nieruchomości, które zwiększa jej funkcjonalność oraz potencjał inwestycyjny, dając nowemu właścicielowi możliwość dostosowania budynku do własnych potrzeb.Nieruchomość wyróżnia się estetycznie zagospodarowanym terenem. Dookoła domu oraz wjazd na dziedziniec wyłożony solidną kostką z granitu surowo-łupanego.Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja miejska, Internet.Odległość od centrum miasta: 2–3 km ( 4-6 min samochodem, 20–30 minut pieszo).Nieruchomość jest idealną propozycją dla osób szukających solidnego, zadbanego domu w spokojnej lokalizacji z dodatkowymi możliwościami zagospodarowania przestrzeni.Numer oferty w biurze nieruchomości: 2373/4158/ODS- Zadzwoń już dziś i umów się na bezpłatną prezentację -- Zapytaj nas o najlepsze rozwiązania kredytowe -- Kupuj bezpiecznie z Express House -
Lokalizacja
Elizy Orzeszkowej, Bielski, Bielsk Podlaski850 000 zł
5667 zł / m²
Ogłoszeniodawca
Express House Real Estate
Agencja nieruchomości
Legionowa 28 / 101, 15-281 Białystok
Dorota Hryniewicka
Może Cię zainteresować
Podobne ogłoszenia
349 999 zł
2692 zł/m²
Dom na sprzedaż: Bielski (pow.), Bielsk Podlaski, Cegielniana
Bielsk Podlaski

570 000 zł
3563 zł/m²
Dom, ul. Rejtana
Bielsk Podlaski

430 000 zł
2867 zł/m²
Dom, ul. Szymborskiej
Bielsk Podlaski

1 099 000 zł
3434 zł/m²
Dom na sprzedaż - 320 m² - 5 pokoi Bielsk Podlaski
Bielski, Bielsk Podlaski
Zobacz inne ogłoszenia
Mieszkania na sprzedaż
Wynajem mieszkań