SprzedażDziałkaRynek wtórnyMorizon

Działka na sprzedaż - 1 001 m² - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała, śląskie

Powierzchnia
1001 m²
Cena za metr
379 zł

Analiza TXO

Cena za m²
379 zł/m²
Mediana okolicy
272 zł/m²
ta oferta: +39,3%
Podobne oferty
129
działki 1000–1500 m² · Bielsko-Biała
Pierwsze wykrycie
23 października 2026
dziś
Zmiany ceny
0
bez zmian
Źródła
1
Morizon

Działka, 1 001 m² (Bielsko-Biała) kosztuje 379 zł za m² — 39,3% więcej niż mediana 272 zł za m² dla 129 ofert tego typu (działki 1000–1500 m² · Bielsko-Biała). TXO zobaczyło tę nieruchomość pierwszy raz dziś. Cena nie zmieniła się od pierwszego wykrycia.

Opis

Na sprzedaż działka zlokalizowana przy ulicy Dziewanny w Bielsku-Białej, dzielnica Wapienica. Piękna, zielona i zadrzewiona najbliższa okolica. Działka o powierzchni 1001 mkw., płaska, w kształcie kwadrata, ogrodzona z trzech stron, niezagospodarowana - trawa. Wydane warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego: wielkość powierzchni zabudowy od 91,1 mkw. do 130,1 mkw., powierzchnia biologicznie czynna 74%, wysokość dwie kondygnacje nadziemne, tj od 6 do 8,5 m - całe warunki do wglądu. Dostęp do drogi publicznej poprzez działki we współwłasności. Droga asfaltowa, odcinek od drogi głównej utwardzany. Media: doprowadzony prąd, w drodze gaz i woda, na chwilę obecną kanalizacja w fazie projektowej, konieczność wykonania szambo. Sąsiednia zabudowa to nowoczesne domy jednorodzinne, okolica zabudowywana dopiero od kilku lat. Do infrastruktury miejskiej: Biedronka, Rossman czy stacji Circle K - 1,8 km, 4 minuty samochodem. Do centrum Wapienicy, gdzie znajduje się szkoła czy przedszkole - 2,4 km, 5 minut. Zapraszam na prezentację i do współpracy!Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Ida Szostakowska (licencja nr: 28570)

Parametry i stan nieruchomości

Dostęp do drogidroga utwardzona
Ogrodzenieczęściowo ogrodzona
Pow. działki1 001 m²
Szerokość działki30 m
Typ działkiMieszkaniowa jednorodzinna

Cena na tle rynku

39,3% powyżej podobnych ofert

Porównanie z 129 ofertami: działki 1000–1500 m² · Bielsko-Biała

Ta oferta
379 zł/m²
Mediana okolicy
272 zł/m²
Połowa ofert
0,2–0,4 tys. zł/m²

Finansowanie tej nieruchomości

Oferta partnera

Cena: 379 000 zł

Przy wkładzie własnym 20% potrzebujesz około 303 000 zł finansowania.

Bezpłatne porównanie ofert wielu instytucji finansowych.

Porównaj kredyty hipoteczne

Kwota orientacyjna, to nie jest oferta banku. TXO nie udziela kredytów — porównanie prowadzi serwis partnera.

Historia ceny

Cena się nie zmieniła od pierwszego wykrycia (23 paź 2026). Każdą zmianę zapiszemy tutaj.

Historia oferty

TXO obserwuje tę nieruchomość od dziś

  1. 23 października 2026

    Pierwsze wykrycie

    Morizon · Home Hunter Nieruchomości

Działka w rejestrach

Ogłoszenie nie podaje dokładnego położenia działki, więc nie sprawdzimy jej w ewidencji ani na mapach zagrożeń.

Media według ogłoszenia

  • Prąd: w działce
  • Woda: w pobliżu / możliwe przyłączenie
  • Gaz: w pobliżu / możliwe przyłączenie
  • Kanalizacja: w działce

Źródła: ewidencja gruntów i numeryczny model terenu (GUGiK), mapy zagrożenia powodziowego (ISOK, Wody Polskie). To dane orientacyjne — przed zakupem sprawdź wypis z rejestru i MPZP w urzędzie gminy.

Otoczenie

Odległości w linii prostej od punktu oferty.

  • Przystanek autobusowy

    Jaworze Dolne Wierzby

    7 w promieniu 1 km

    520 m

    6 min pieszo

  • Sklep spożywczy

    Żabka

    5 w promieniu 1 km

    680 m

    8 min pieszo

  • Przedszkole

    Montessori

    880 m

    11 min pieszo

  • Apteka

    Apteka przy Wiarusie

    960 m

    12 min pieszo

  • Plac zabaw

    1,2 km

    15 min pieszo

  • Przychodnia lub szpital

    Przychodnia Zdrowie Wapienica

    1,6 km

    20 min pieszo

  • Park

    1,6 km

    20 min pieszo

  • Szkoła

    Szkoła Podstawowa nr 32

    1,9 km

    23 min pieszo

  • Wjazd na autostradę lub ekspresówkę

    Bielsko-Biała Wapienica

    1,9 km

    24 min pieszo

  • Uczelnia

    Wyższa Szkoła Finansów i Prawa

    2,9 km

  • Stacja kolejowa

    Bielsko-Biała Lipnik

    6,5 km

Dane: © autorzy OpenStreetMap.

Lokalizacja

Bielsko-Biała
Ogłoszenie wyświetlono 0 razy
Dodano 23 października 2026

379 000 zł

379 zł / m²

Obserwuj zmiany ceny
Zobacz na Morizon

Ogłoszeniodawca

Home Hunter Nieruchomości

Home Hunter Nieruchomości

Agencja nieruchomości

Piastowska 81, 43-300 Bielsko-Biała

Ida Szostakowska

← Wróć do wyników