369ogłoszeń

Nowe mieszkanie czteropokojowe: Pruszcz Gdański: ul. Grunwaldzka 71B, 71C
Sprzedaż
12zdjęć5odsłon
Domiporta

931 905 zł

12 150 zł/m²

Nowe mieszkanie czteropokojowe: Pruszcz Gdański: ul. Grunwaldzka 71B, 71C

71C, Pruszcz Gdański

76,7 m²4 pok.2. piętro
Mieszkanie Pruszcz Gdański, ul. Powstańców Warszawy
Sprzedaż
20zdjęć6odsłon
Adresowo +1

599 000 zł

10 887 zł/m²

6% poniżej okolicy

Mieszkanie Pruszcz Gdański, ul. Powstańców Warszawy

Pruszcz Gdański

55,02 m²3 pok.2. piętro
Mieszkanie na sprzedaż - 42 m² - 2 pokoje Pruszcz Gdański
Sprzedaż
5zdjęć6odsłon
Gratka +1

539 369 zł

12 700 zł/m²

Mieszkanie na sprzedaż - 42 m² - 2 pokoje Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański

42,47 m²2 pok.3. piętro
Mieszkanie na sprzedaż - 56 m² - 3 pokoje Pruszcz Gdański
Sprzedaż
5zdjęć6odsłon
Gratka +1

683 200 zł

12 200 zł/m²

Mieszkanie na sprzedaż - 56 m² - 3 pokoje Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański

56 m²3 pok.2. piętro
Nowe mieszkanie trzypokojowe: Pruszcz Gdański: ul. Grunwaldzka 71B, 71C
Sprzedaż
12zdjęć3odsłon
Domiporta

648 612 zł

12 900 zł/m²

Nowe mieszkanie trzypokojowe: Pruszcz Gdański: ul. Grunwaldzka 71B, 71C

71C, Pruszcz Gdański

50,28 m²3 pok.1. piętro
Nowe mieszkanie czteropokojowe: Pruszcz Gdański: Bajki
Sprzedaż
8zdjęć2odsłon
Domiporta

743 913 zł

10 990 zł/m²

Nowe mieszkanie czteropokojowe: Pruszcz Gdański: Bajki

Pruszcz Gdański

67,69 m²4 pok.2. piętro
Nowe mieszkanie trzypokojowe: Pruszcz Gdański: ul. Grunwaldzka 71B, 71C
Sprzedaż
12zdjęć5odsłon
Domiporta

759 390 zł

12 750 zł/m²

Nowe mieszkanie trzypokojowe: Pruszcz Gdański: ul. Grunwaldzka 71B, 71C

71C, Pruszcz Gdański

59,56 m²3 pok.2. piętro
Nowe mieszkanie dwupokojowe: Pruszcz Gdański: ul. Grunwaldzka 71B, 71C
Sprzedaż
12zdjęć5odsłon
Domiporta

529 992 zł

13 600 zł/m²

Nowe mieszkanie dwupokojowe: Pruszcz Gdański: ul. Grunwaldzka 71B, 71C

71C, Pruszcz Gdański

38,97 m²2 pok.1. piętro
Mieszkanie Pruszcz Gdański
Sprzedaż
3zdjęć6odsłon
Nieruchomosci-online

599 000 zł

9983 zł/m²

14% poniżej okolicy

Mieszkanie Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański

60 m²3 pok.parter